Logo cdd77f8d67e68fd2be4f1b0e1d71df52535e3539a27adf324cdb68ded5f0db5f
Shutterstock 129818642 upr

Fyzioterapeut, ergoterapeut

V současné době nehledáme zájemce na tuto pozici. Přesto se nám ozvěte a jakmile se takováto nebo podobná pozic uvolní, rádi se Vám ozveme.

Fyzioterapie 1

Napravit, narovnat, nahodit, rozhýbat, to všechno potřebují naši klienti. Potřebují vaše šikovné ruce, znalosti a zkušenosti.

Požadavky
  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • proklientský přístup a příjemné vystupování
  • snahu učit se novým věcem a trendům, pečlivost, smysl pro pořádek
  • pracovní zkušenost výhodou, ne podmínkou
  • základní znalost německého nebo anglického jazyka výhodou (ústně)
Nabízíme
  • získání zkušeností v profesionálním zdravotnickém týmu ve stabilní lázeňské společnosti, v přátelském týmu zkušených fyzioterapeutů a ergoterapeutů
  • vykonávání diagnostické činnosti ve spolupráci s lékařem
  • práci na plný úvazek (možnost i na DPP, DPČ) v lázeňském hotelu s celoročním provozem
  • náborový příspěvek 50 000 Kč
  • základní mzda od 38 000 Kč do 50 000 Kč + pohyblivé složky mzdy (prémie, odměny při pracovním a životním výročí, mimořádné odměny, příplatky za soboty a neděle, svátky, noční, přesčasové příplatky)
  • možnost ubytování
  • příspěvek na dopravu pro dojíždějící
  • zvyšování a prohlubování kvalifikace, možnost osobního růstu
  • náplň práce se úzce podobá ambulantní péči
  • příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, rekreace pro zaměstnance a rodinné příslušníky a další benefity společnosti

Personální oddělení

Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s.

Lenka Pechrová - vedoucí personalista

5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně

Tel.: 354 206 440

E-mail: lenka.pechrova@pawlik-aquaforum.cz

Dotazník pro uchazeče o zaměstnání
Svěřené údaje chráníme dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.