Logo cdd77f8d67e68fd2be4f1b0e1d71df52535e3539a27adf324cdb68ded5f0db5f
Shutterstock 129818642 upr

Pracovník marketingového oddělení - online propagace

Shutterstock 536217424 mensi

Je brouzdání po internetu vašim koníčkem? Spojte příjemné s užitečným a pomozte nám využít síly online marketingu.

Požadavky
  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání
  • náplň práce: příprava online marketingu a komunikace napříč celou skupinou Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s., správa sociálních sítí a vytváření obsahu, kreativní tvorba materiálů ve spolupráci s dalšími členy marketingového týmu, příprava, realizace a vyhodnocování online kampaní, správa a aktualizace webových stránek společnosti, intranetu a kompletní online prezentace, monitoring a analýza trhu
  • aktivní znalost práce na PC a internetu, aktivní znalost NJ slovem i písmem (další jazyky výhodou - RJ), zodpovědnost, velmi dobré komunikační schopnosti
  • iniciativa, smysl pro kreativitu a týmovou spolupráci, morální bezúhonnost, příjemné a reprezentativní vystupování, řidičský průkaz sk. B
  • pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, týmovou spolupráci, ochotu se učit nové věci
Nabízíme
  • získání zkušeností v obchodním týmu velké společnosti
  • dynamické prostředí
  • práci na plný úvazek, na dobu určitou (1 rok), poté možnost prodloužení
  • zvláštní prémie, výborné mzdové ohodnocení, služební notebook, mobilní telefon, možnost dalšího jazykového vzdělávání
  • podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Personální oddělení

Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s.

Lenka Pechrová - vedoucí personalista

5. května 106/9, 351 01 Františkovy Lázně

Tel.: 354 206 440

E-mail: lenka.pechrova@pawlik-aquaforum.cz

Dotazník pro uchazeče o zaměstnání
Svěřené údaje chráníme dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.